Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Łomża 1 Piątnica Poduchowna Szkolna 30


PNA placówki: 18-421
Miejscowość: Piątnica Poduchowna
Ulica: Szkolna 30
Gmina: Piątnica
Powiat: łomżyński
Województwo: podlaskie

Potrzebujesz wysłać przesyłkę? Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Piątnica Poduchowna. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i dane adresowe placówki.

Poczta Polska Piątnica Poduchowna – świadczone usługi

Placówka poczty świadczy dla klientów usługi takie jak wysyłka listów, paczek oraz przesyłek. Zapewnia również jak najszybsze doręczenie korespondencji do odbiorcy. Poczta Polska Piątnica Poduchowna świadczy szeroki zakres usług związanych z pocztą, które są dostosowane do potrzeb klientów. W placówce można nadawać i odbierać listy, paczki oraz przesyłki kurierskie. Poczta Polska gwarantuje szybkie i bezpieczne doręczenie korespondencji do adresata, niezależnie od tego, czy mieszka on w Polsce, czy za granicą.

Poczta Polska Piątnica Poduchowna godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Piątnica Poduchowna są przygotowane tak, aby każdy mógł zrealizować swoje sprawy pocztowe w dogodnym dla siebie momencie. W tygodniu godziny otwarcia Poczty Polskiej Piątnica Poduchowna są takie same i na tyle długie, że każdy z pewnością zdąży załatwić wszystkie potrzebne sprawy. Warto jednak pamiętać, że w soboty oraz w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia, dlatego też zaleca się weryfikację informacji dotyczących harmonogramu pracy z obsługą klienta Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Celem wysłania paczki z punktu w Piątnica Poduchowna należy najpierw odpowiednio ją zaadresować, umieszczając dane nadawcy oraz odbiorcy. Wszystkie przydatne informacje zostały umieszczone na stronie.

Poczta Polska Piątnica Poduchowna śledzenie przesyłek

Placówka poczty Piątnica Poduchowna umożliwia monitorowanie wysłanych przesyłek. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego paczka. Wyszukiwanie aktualnej pozycji przesyłki jest nieskomplikowane. Konieczne jest jedynie podanie numeru listu przewozowego. Jest on udostępniany przez pracownika Poczty Polskiej w miejscowości Piątnica Poduchowna.


Liczba wyświetleń: 372

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 18:28:08

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy