Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Łomża 5 Stanisława Małachowskiego 1


PNA placówki: 18-403
Miejscowość: Łomża
Ulica: Stanisława Małachowskiego 1
Gmina: Łomża
Powiat: Łomża
Województwo: podlaskie

Poczta Polska w Łomża. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Łomża usługi

W budynku poczty Łomża możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Łomża zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Łomża, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Łomża obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Łomża godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Łomża możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Łomża są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Istotne dane Poczta Polska

Wszystkie dane powinny zostać zapisane przed nadaniem paczki. W przeciwnym wypadku paczka nie może zostać wysłana. W celu sprawdzenia kodów pocztowych warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska sprawdzenie paczki

W przypadku gdy klient chce sprawdzić jak długo jeszcze musi czekać na przesyłkę, poczta w mieście Łomża daje możliwość sprawdzenia drogi paczki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik wprowadza posiadany numer przesyłki i wyszukuje go w systemie. Zwracane informacje dotyczą całej trasy, jaką przebyła paczka między sortowniami do obiorcy.


Liczba wyświetleń: 343

Ostatnio przeglądane: 2024-04-15 07:10:01

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy