Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Łosice Kościuszki 3


PNA placówki: 08-200
Miejscowość: Łosice
Ulica: Kościuszki 3
Gmina: Łosice
Powiat: łosicki
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Łosice. Godziny otwarcia placówki w Łosice i dane adresowe.

Poczta Polska Łosice usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Łosice uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Łosice zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Łosice Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Łosice działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Łosice godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Łosice dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Łosice potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Łosice znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Poczta Polska przebyta droga przesyłki

Wysłane paczki mogą być sprawdzane przez klienta pod kątem przebytej drogi. Poczta w miejscowości Łosice udostępnia możliwość sprawdzenia tego poprzez stronę poczta-polska.info.pl. W tym celu wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany na potwierdzeniu nadania. Po wyszukaniu system wyświetli całą historię zdarzeń danej paczki lub listu poleconego.


Liczba wyświetleń: 174

Ostatnio przeglądane: 2023-11-28 14:47:59

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy