Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Boguty Boguty-Pianki Aleja Papieża Jana Pawła II 45


PNA placówki: 07-325
Miejscowość: Boguty-Pianki
Ulica: Aleja Papieża Jana Pawła II 45
Gmina: Boguty-Pianki
Powiat: ostrowski
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Boguty-Pianki - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Boguty-Pianki.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Boguty-Pianki

Za pomocą poczty Boguty-Pianki można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Boguty-Pianki zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Boguty-Pianki

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Boguty-Pianki są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Boguty-Pianki pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Boguty-Pianki dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Boguty-Pianki potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Boguty-Pianki znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Kontrola przesyłki Poczta Polska

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl poczta w mieście Boguty-Pianki umożliwia klientowi możliwość sprawdzenia aktualnej lokalizacji swojej paczki. Ma więc możliwość kontrolowania ilości pozostałej drogi do odbiorcy. Pozwala to określić planowany czas doręczenia, co jest szczególnie ważne dla osób prowadzących działalność związaną z handlem przez Internet.


Liczba wyświetleń: 318

Ostatnio przeglądane: 2024-05-26 14:08:48

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy