Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Łódź Łódź (Łódź-Bałuty) 11 Listopada 39A


PNA placówki: 91-371
Miejscowość: Łódź (Łódź-Bałuty)
Ulica: 11 Listopada 39A
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Poczta Polska w Łódź (Łódź-Bałuty) zapewnia szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i informacje na temat dostępnych usług.

Usługi oferowane przez Pocztę Polską Łódź (Łódź-Bałuty)

Usługi wysyłkowe, jakie umożliwia nam punkt poczty Łódź (Łódź-Bałuty) to między innymi możliwość wysłania paczek, listów czy przesyłek. Więcej informacji znaleźć można na stronie.

Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) godziny otwarcia

Obecnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Bałuty) są takie same od poniedziałku do piątku i pozostają niezmienne. Są one dostosowane do potrzeb klientów, aby każdy mógł zrealizować swoje sprawy pocztowe w wygodnym dla siebie czasie. Jednak należy pamiętać, że w soboty godziny otwarcia Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Bałuty) mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Warto więc sprawdzić aktualny harmonogram pracy przed wizytą w placówce, aby uniknąć nieoczekiwanych sytuacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak zaadresować list?

Aby zaadresować kopertę, potrzebne będzie wprowadzenie danych nadawcy oraz odbiorcy. Dane odbiorcy umieszcza się w prawym dolnym rogu listu, a nadawcy w lewym górnym rogu. Dane adresowe składają się z imienia i nazwiska, ulicy wraz z numerem mieszkania, kodu pocztowego i miejscowości. Sprawdź, jaki kod pocztowy występuje pod wskazanym adresem na poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) – sprawdź swoją paczkę

Poczta na terenie miasta Łódź (Łódź-Bałuty) umożliwia sprawdzenie, gdzie aktualnie znajduje się nasza paczka. Informacje można uzyskać za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Wpisując numer nadany przez pocztę w mieście Łódź (Łódź-Bałuty) paczce, wyświetlone zostaną informacje o jej aktualnym położeniu. Jeśli wystąpią jakieś pytania lub wątpliwości, można skontaktować się z jednostką, jaką jest Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty).


Liczba wyświetleń: 602

Ostatnio przeglądane: 2024-06-13 11:37:45

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy