Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Łódź Łódź (Łódź-Śródmieście) Edwarda Abramowskiego 16


PNA placówki: 90-355
Miejscowość: Łódź (Łódź-Śródmieście)
Ulica: Edwarda Abramowskiego 16
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Szybko i sprawnie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Łódź (Łódź-Śródmieście). Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Łódź (Łódź-Śródmieście) wszystkie dostępne usługi

Placówka pocztowa w mieście Łódź (Łódź-Śródmieście) daje klientowi szereg usług wysyłkowych, począwszy od listów, poprzez paczki i przesyłki. W celu zdobycia informacji warto odwiedzić stronę poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Łódź (Łódź-Śródmieście)

Poczta Polska Łódź (Łódź-Śródmieście) jest otwarta w godzinach umożliwiających każdemu zrealizowanie swoich spraw. W dni robocze Poczta Polska Łódź (Łódź-Śródmieście) godziny otwarcia ustaliła odpowiednio, aby wszyscy interesanci byli w stanie skorzystać z oferowanych usług. Jednakże warto pamiętać, że w dni poprzedzające święta oraz w soboty godziny otwarcia placówki mogą się różnić od pozostałych dni tygodnia, dlatego zalecamy kontakt z placówką w Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Śródmieście) w celu uzyskania aktualnych informacji o godzinach otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska istotne dane

Każda paczka może zostać wysłana dopiero po uzupełnieniu wymaganych danych nadawcy oraz odbiorcy. Jedną z istotnych rzeczy jest podanie kodów pocztowych, które można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitorowanie paczek Poczta Polska Łódź (Łódź-Śródmieście)

Poczta Polska Łódź (Łódź-Śródmieście) umożliwia śledzenie nadanej przesyłki. Chcąc sprawdzić aktualne miejsce pobytu paczki należy skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl. Warto dodać, że uzyskanie informacji na temat położenia przesyłki jest nieskomplikowane. Placówka, jaką jest Poczta Polska Łódź (Łódź-Śródmieście) na bieżąco aktualizuje informacje dotyczące dostarczonych i wysłanych przesyłek. Z tego względu klienci Poczty Polskiej mogą uzyskać dostęp do informacji całodobowo online.


Liczba wyświetleń: 236

Ostatnio przeglądane: 2023-11-30 09:19:14

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy