Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Łódź Łódź (Łódź-Śródmieście) Stefana Jaracza 23/1U


PNA placówki: 90-262
Miejscowość: Łódź (Łódź-Śródmieście)
Ulica: Stefana Jaracza 23/1U
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Szybko i sprawnie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Łódź (Łódź-Śródmieście). Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Łódź (Łódź-Śródmieście) wszystkie dostępne usługi

Placówka pocztowa w mieście Łódź (Łódź-Śródmieście) daje klientowi szereg usług wysyłkowych, począwszy od listów, poprzez paczki i przesyłki. W celu zdobycia informacji warto odwiedzić stronę poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Łódź (Łódź-Śródmieście)

Poczta Polska Łódź (Łódź-Śródmieście) jest otwarta w godzinach umożliwiających każdemu zrealizowanie swoich spraw. W dni robocze Poczta Polska Łódź (Łódź-Śródmieście) godziny otwarcia ustaliła odpowiednio, aby wszyscy interesanci byli w stanie skorzystać z oferowanych usług. Jednakże warto pamiętać, że w dni poprzedzające święta oraz w soboty godziny otwarcia placówki mogą się różnić od pozostałych dni tygodnia, dlatego zalecamy kontakt z placówką w Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Śródmieście) w celu uzyskania aktualnych informacji o godzinach otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Usługi elektroniczne Poczta Polska

Jeśli chcesz nadać paczkę w mieście Łódź (Łódź-Śródmieście) bez wychodzenia z domu, elektroniczne usługi Poczty Polskiej są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Korzystając z eNadawcy, możesz wysłać paczkę bez potrzeby odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je na paczkę, a następnie przekaż paczkę kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Łódź (Łódź-Śródmieście). Dzięki eMonitoringowi, możesz śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Przebyta droga przesyłki Poczta Polska

Możliwe jest sprawdzenie jaką drogę przebyła nadana paczka, za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Poprzez odpowiednią zakładkę punkt poczty w miejscowości Łódź (Łódź-Śródmieście) daje możliwość sprawdzenia poszczególnych etapów na trasie od nadawcy do odbiorcy. W tym celu należy wprowadzić numer przesyłki, który może składać się z 19 cyfr lub kombinacji liter i cyfr różnej długości.


Liczba wyświetleń: 356

Ostatnio przeglądane: 2024-04-12 05:28:22

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy