Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Łódź Łódź (Łódź-Śródmieście) al. marsz. Józefa Piłsudskiego 15/23


PNA placówki: 90-306
Miejscowość: Łódź (Łódź-Śródmieście)
Ulica: al. marsz. Józefa Piłsudskiego 15/23
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Poczta Polska w Łódź (Łódź-Śródmieście). Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Łódź (Łódź-Śródmieście) usługi

W budynku poczty Łódź (Łódź-Śródmieście) możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Łódź (Łódź-Śródmieście) zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Łódź (Łódź-Śródmieście), placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Śródmieście) obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Łódź (Łódź-Śródmieście) godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Łódź (Łódź-Śródmieście) możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Łódź (Łódź-Śródmieście) są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę Poczty Polskiej?

Klient przed nadaniem paczki, powinien odpowiednio ją zaadresować, wpisując swoje dane, oraz osoby, do której paczka ma zostać dostarczona. Jeśli nie pamiętamy kodów pocztowych warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie wniesienie także odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru paczki.

Śledź swoją przesyłkę Poczta Polska Łódź (Łódź-Śródmieście)

Chcąc wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się paczka, poczta w mieście Łódź (Łódź-Śródmieście) daje możliwość jej monitoringu. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl istnieje opcja sprawdzenia położenia paczki w odpowiedniej zakładce. Po podaniu numeru przesyłki, system zwróci historię zdarzeń, które jej dotyczą. Gdy nie uda się uzyskać żadnych informacji, użytkownik powinien upewnić się, że przepisany ciąg znaków jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 475

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:39:53

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy