Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Łódź 1 Łódź (Łódź-Widzew) Księży Młyn 1


PNA placówki: 90-351
Miejscowość: Łódź (Łódź-Widzew)
Ulica: Księży Młyn 1
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Łódź (Łódź-Widzew) | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Łódź (Łódź-Widzew)

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Łódź (Łódź-Widzew) oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Łódź (Łódź-Widzew) zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Łódź (Łódź-Widzew) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Łódź (Łódź-Widzew) są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Widzew) jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Łódź (Łódź-Widzew)

Chcesz nadać przesyłkę w Łódź (Łódź-Widzew) bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Łódź (Łódź-Widzew). Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Droga przesyłki Poczta Polska

Jedną z opcji, jakie dostajemy od poczty w mieście Łódź (Łódź-Widzew) jest możliwość sprawdzenia drogi przesyłki poprzez stronę poczta-polska.info.pl. Dzięki czemu wiemy, kiedy oraz gdzie znajdowała się nasza paczka w drodze do odbiorcy. Istnieje możliwość śledzenia nie tylko przesyłek krajowych, ale też zagranicznych. Paczki nadane poza granice Polski będą jednak śledzone w ograniczonym zakresie.


Liczba wyświetleń: 400

Ostatnio przeglądane: 2024-02-23 17:36:23

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy