Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Łódź 4 Łódź (Łódź-Śródmieście) Aleja T. Kościuszki 5/7


PNA placówki: 90-421
Miejscowość: Łódź (Łódź-Śródmieście)
Ulica: Aleja T. Kościuszki 5/7
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Łódź (Łódź-Śródmieście). Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Dostępne usługi Poczta Polska Łódź (Łódź-Śródmieście)

Poczta mieszcząca się w miejscowości Łódź (Łódź-Śródmieście) daje wiele możliwości, między innymi możliwość wysłania listów, paczek, a także przesyłek. Placówka poczty w mieście Łódź (Łódź-Śródmieście) jest gwarancją pewnego dostarczenia paczki do odbiorcy w idealnym stanie.

Poczta Polska Łódź (Łódź-Śródmieście) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Śródmieście) są stałe przez cały tydzień. Oznacza to, że placówka jest otwarta o tej samej porze od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że w niektóre dni świąteczne godziny otwarcia mogą się różnić. W takich przypadkach informacja o zmianie godzin otwarcia jest zwykle umieszczana na stronie internetowej placówki pocztowej lub wywieszana w widocznym miejscu w budynku poczty. Aktualnie obowiązujące w jednostce Poczta Polska Łódź (Łódź-Śródmieście) godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Klient powinien znać wszystkie niezbędne dane jakie potrzebne są, aby paczka została nadana. Jeśli nie pamięta się kodu pocztowego, wystarczy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i sprawdzić wszystkie potrzebne kody.

Kontrola przebytej drogi – poczta Łódź (Łódź-Śródmieście)

Poczta w mieście Łódź (Łódź-Śródmieście) udostępnia klientom możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się nadana przez nich paczka. Aby skorzystać z tej opcji, należy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać zakładkę – śledź przesyłkę.

Nadając paczkę w każdej placówce pocztowej, również w oddziale Poczta Polska Łódź (Łódź-Śródmieście), możliwe jest śledzenie przesyłek. Wskazana lokalizacja opiera się najnowsze aktualizacje statusu w systemie online. Takie rozwiązanie pozwala klientom placówki na uzyskanie konkretnych informacji dotyczących położenia paczki, a także przewidywanego czasu dostawy.


Liczba wyświetleń: 548

Ostatnio przeglądane: 2024-04-19 18:09:19

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy