Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Łódź 6 Wiączyń Dolny 53


PNA placówki: 92-700
Miejscowość: Wiączyń Dolny 53
Gmina: Nowosolna
Powiat: łódzki wschodni
Województwo: łódzkie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Wiączyń Dolny | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Wiączyń Dolny

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Wiączyń Dolny oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Wiączyń Dolny zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Wiączyń Dolny godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Wiączyń Dolny są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Wiączyń Dolny jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadawanie przesyłek pocztowych

Klienci poczty polskiej mogą nadawać listy oraz paczki w każdym oddziale na terenie miasta [miasto]. W tym celu powinni szczelnie zapakować zawartość, a następnie uzupełnić dane adresata i nadawcy. Przesłanie paczki wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Koszt usług pocztowych można sprawdzić w oficjalnym cenniku lub kalkulatorze poczty polskiej.

Śledzenie przesyłek pocztowych online

Dzięki stronie internetowej poczta-polska.info.pl placówka pocztowa w mieście Wiączyń Dolny umożliwia klientowi śledzenie swojej paczki. Warto więc skorzystać z tej opcji. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu. Jeżeli system nie wykrył danego numeru, należy zweryfikować poprawność wprowadzonych danych. Ze względu na długość otrzymanego numeru pomyłki przy jego wprowadzaniu mogą mieć miejsce w znaczącej skali.


Liczba wyświetleń: 254

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 14:06:46

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy