Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Łódź 9 Łódź (Łódź-Bałuty) Wspólna 8


PNA placówki: 91-462
Miejscowość: Łódź (Łódź-Bałuty)
Ulica: Wspólna 8
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Łódź (Łódź-Bałuty)? Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz adres.

Usługi pocztowe Łódź (Łódź-Bałuty)

Placówka Poczty Łódź (Łódź-Bałuty) oferuje szereg usług takich jak wysyłka paczek, listów i przesyłek. Nawet najmniejsza paczka będzie dostarczona przez pocztę Łódź (Łódź-Bałuty) w nienagannym stanie.

Placówka pocztowa Łódź (Łódź-Bałuty) to również miejsce, w którym można zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Istnieje również możliwość skorzystania z usług takich jak przyjmowanie przekazów pieniężnych czy wymiana walut. Wszystko to sprawia, że Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) to miejsce, w którym można załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Bałuty) są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się, że placówka jest otwarta w danym momencie, zalecamy skontaktowanie się z nią w celu weryfikacji danych. Warto pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Bałuty) mogą ulec zmianie w zależności od sezonu lub specjalnych okoliczności. Dlatego też zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba wysyłająca paczkę, musi najpierw uzupełnić wszelkie niezbędne dane takie jak dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Każdy potrzebny kod pocztowy został zapisany na stronie poczta-polska.info.pl

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Łódź (Łódź-Bałuty) daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 302

Ostatnio przeglądane: 2024-04-16 16:53:11

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy