Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Łódź 9 Łódź (Łódź-Bałuty) Gdyńska 38


PNA placówki: 91-345
Miejscowość: Łódź (Łódź-Bałuty)
Ulica: Gdyńska 38
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Szybko i sprawnie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Łódź (Łódź-Bałuty). Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) wszystkie dostępne usługi

Placówka pocztowa w mieście Łódź (Łódź-Bałuty) daje klientowi szereg usług wysyłkowych, począwszy od listów, poprzez paczki i przesyłki. W celu zdobycia informacji warto odwiedzić stronę poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Łódź (Łódź-Bałuty)

Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) jest otwarta w godzinach umożliwiających każdemu zrealizowanie swoich spraw. W dni robocze Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) godziny otwarcia ustaliła odpowiednio, aby wszyscy interesanci byli w stanie skorzystać z oferowanych usług. Jednakże warto pamiętać, że w dni poprzedzające święta oraz w soboty godziny otwarcia placówki mogą się różnić od pozostałych dni tygodnia, dlatego zalecamy kontakt z placówką w Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Bałuty) w celu uzyskania aktualnych informacji o godzinach otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitoring Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty)

Aby monitorować etapy przemieszczania się nadanej przesyłki, wystarczy skorzystać z narzędzi oferowanych przez oficjalną witrynę Poczty Polskiej. Po wprowadzeniu numeru przewozowego w przeznaczone do tego pole, system wyświetli ostatnie punkty pocztowe, w jakich znajdywała się paczka. Alternatywnie może ukazać się także sortownia przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek nadanych w mieście Łódź (Łódź-Bałuty) jest więc proste i wygodne.


Liczba wyświetleń: 420

Ostatnio przeglądane: 2024-04-19 02:52:20

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy