Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Łódź 9 Łódź (Łódź-Bałuty) Syrenki 29


PNA placówki: 91-489
Miejscowość: Łódź (Łódź-Bałuty)
Ulica: Syrenki 29
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Łódź (Łódź-Bałuty). Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) – świadczone usługi

Poczta w miejscowości Łódź (Łódź-Bałuty) oferuje klientowi usługi takie jak możliwość wysłania listów, paczek, czy też przesyłek. Placówka w mieście Łódź (Łódź-Bałuty) gwarantuje nadawcy, że jego przesyłka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Łódź (Łódź-Bałuty) Poczta Polska godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Łódź (Łódź-Bałuty) są dość standardowe i nie różnią się znacząco od godzin otwarcia placówek pocztowych w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, a w soboty od 8:00 do 14:00. Jednak należy pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia mogą ulec zmianie i poczta może być nieczynna lub działać w skróconym czasie pracy. Warto więc sprawdzić informacje o godzinach otwarcia poczty polskiej Łódź (Łódź-Bałuty) przed wybraniem się tam, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę pocztową?

Osoby zainteresowanie nadaniem paczki do 10 kilogramów w miejscowości [miasto] mogą skorzystać z usług dowolnie wybranej placówki poczty. Do nadania przesyłki konieczne będzie jej poprawne zaadresowanie, a także wniesienie stosownej opłaty. Aktualny koszt nadania paczki można sprawdzić w cenniku poczty polskiej. Trzeba również pamiętać, że maksymalna suma wymiarów paczki nie może przekroczyć 300 cm.

Kontrola przebytej drogi Poczta Polska

Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) umożliwia klientowi monitorowanie przebiegu drogi wysłanej przesyłki. Dzięki temu wie gdzie i kiedy jego paczka została przekazana dalej między sortowniami. Opcja monitoringu przesyłki dostępna na stronie poczta-polska.info.pl to również źródło informacji o tym, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Warto pamiętać, że system gromadzi więcej danych o przesyłkach krajowych niż zagranicznych.


Liczba wyświetleń: 983

Ostatnio przeglądane: 2024-05-25 08:45:20

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy