Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Łódź 11 Łódź (Łódź-Bałuty) Wojska Polskiego 6


PNA placówki: 91-001
Miejscowość: Łódź (Łódź-Bałuty)
Ulica: Wojska Polskiego 6
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Bezproblemowo wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Łódź (Łódź-Bałuty). Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Świadczone usługi Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty)

Poczta Polska punkt Łódź (Łódź-Bałuty) udostępnia klientowi szereg możliwości dotyczących wysyłek paczek, przesyłek, bądź listów. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl. Dodatkowo stacjonarnie w placówce można opłacić rachunki, a także dokonać przelewu pocztowego. Poza tymi tradycyjnymi usługami Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) umożliwia odwiedzającym placówkę klientom na zakup wielu artykułów.

Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Łódź (Łódź-Bałuty) zwykle pozostają niezmienne w dni od poniedziałku do piątku. Harmonogram pracy Poczty Polskiej w miejscowości Łódź (Łódź-Bałuty) we wszystkie dni robocze. Warto pamiętać, że Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) godziny otwarcia może zmienić na jeden lub kilka dni. Takie wyjątkowe sytuacje zdarzają się najczęściej przed świętami.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki paczki

Aby wysłać paczkę pocztową, należy przygotować:

  • imię i nazwisko odbiorcy
  • ulicę i numer mieszkania
  • kod pocztowy i miejscowość

Jeżeli nie wiesz, jaki jest kod pocztowy odbiorcy, istnieje możliwość sprawdzenia go na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) kontrola przesyłki

Każdy klient nadający przesyłkę z poczty Łódź (Łódź-Bałuty) ma wgląd w drogę, którą przebyła jego paczka. W celu sprawdzenia aktualnego miejsca położenia paczki należy udać się na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać odpowiednią zakładkę.

Kolejnym krokiem jest wpisanie numer listu przewozowego znajdującego się na druku przekazanym do klienta przez pracownika Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Bałuty). Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania oraz ewentualne opóźnienia w dostarczeniu. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta za pomocą dostępnych na stronie kontaktów lub odwiedzić najbliższe biuro pocztowe w celu uzyskania pomocy.


Liczba wyświetleń: 500

Ostatnio przeglądane: 2024-04-19 22:38:42

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy