Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Łódź 11 Łódź (Łódź-Bałuty) Łagiewnicka 99


PNA placówki: 91-860
Miejscowość: Łódź (Łódź-Bałuty)
Ulica: Łagiewnicka 99
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Znajdź aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej w Łódź (Łódź-Bałuty) oraz informacje na temat dostępnych usług i cennika.

Wszystkie oferowane usługi Poczty Polskiej w mieście Łódź (Łódź-Bałuty)

Usługi, jakie może zaoferować klientowi punkt poczty w Łódź (Łódź-Bałuty) to między innymi wysyłka listów, przesyłek czy też paczek. Celem dowiedzenia się więcej odwiedź stronę poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Bałuty) standardowo pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że nie jest to regułą i Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) godziny otwarcia może posiadać inne każdego dnia. W celu weryfikacji harmonogramu pracy można skontaktować się z placówką telefonicznie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane nadawcy i adresata Poczta Polska

Niezbędne jest, aby przed nadaniem listu czy paczki uzupełnić je o odpowiednie dane wysyłkowe. Kody pocztowe zostały zapisane dla wygody klientów na stronie poczta-polska.info.pl. Trzeba będzie również ponieść odpowiednią opłatę zgodną z udostępnionym cennikiem usług.

Przebyta droga przesyłki Poczta Polska

Możliwe jest sprawdzenie jaką drogę przebyła nadana paczka, za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Poprzez odpowiednią zakładkę punkt poczty w miejscowości Łódź (Łódź-Bałuty) daje możliwość sprawdzenia poszczególnych etapów na trasie od nadawcy do odbiorcy. W tym celu należy wprowadzić numer przesyłki, który może składać się z 19 cyfr lub kombinacji liter i cyfr różnej długości.


Liczba wyświetleń: 2823

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 19:29:52

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy