Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Łódź 27 Łódź (Łódź-Widzew) Zakładowa 50


PNA placówki: 92-401
Miejscowość: Łódź (Łódź-Widzew)
Ulica: Zakładowa 50
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Poczta Polska w Łódź (Łódź-Widzew). Godziny otwarcia placówki w Łódź (Łódź-Widzew) i dane adresowe.

Poczta Polska Łódź (Łódź-Widzew) usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Łódź (Łódź-Widzew) uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Łódź (Łódź-Widzew) zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Łódź (Łódź-Widzew) Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Łódź (Łódź-Widzew) działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Łódź (Łódź-Widzew) godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane nadawcy i adresata

Tylko dzięki dobremu uzupełnieniu danych nadawcy oraz adresata możliwe jest wysłanie paczki. Do jednych z ważniejszych danych należą kody pocztowe. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl są one bardzo łatwe i szybkie do odnalezienia.

Śledzenie paczki Poczta Polska

Przy pomocy strony internetowej poczta-polska.info.pl, punkt poczty w mieście Łódź (Łódź-Widzew) daje możliwość sprawdzenia, na którym etapie trasy do odbiorcy znajduje się nadana paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jest to możliwe po wprowadzeniu numeru przesyłki. System zwróci wszystkie dostępne informacje na jej temat, takie jak przekazywanie paczki między różnymi sortowniami czy czas doręczenia.


Liczba wyświetleń: 684

Ostatnio przeglądane: 2024-05-17 23:56:00

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy