Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Łódź 36 Łódź (Łódź-Śródmieście) Piotrkowska 134


PNA placówki: 90-054
Miejscowość: Łódź (Łódź-Śródmieście)
Ulica: Piotrkowska 134
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Poczta Polska w Łódź (Łódź-Śródmieście) - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Łódź (Łódź-Śródmieście).

Wszystkie świadczone usługi Poczta Łódź (Łódź-Śródmieście)

Za pomocą poczty Łódź (Łódź-Śródmieście) można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Łódź (Łódź-Śródmieście) zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Łódź (Łódź-Śródmieście)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Śródmieście) są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Śródmieście) pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Przed wysłaniem paczki klient powinien wypełnić ją odpowiednimi danymi osobowymi swoimi oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

E-monitoring przesyłki Poczta Polska

Każdą przesyłkę nadaną na terenie kraju oraz za granicą można sprawdzić za pomocą usługi śledzenia paczki czemu każdy może dokładnie poznać położenie nadanej paczki lub listu. Śledzenie możliwe jest poprzez wprowadzenie kodu przewozowego, umożliwiającego jednoznaczną identyfikację przesyłki w systemie. W sytuacji, gdy informacje o paczce nie zostaną zwrócone przez system, warto upewnić się, że wprowadzony numer jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 565

Ostatnio przeglądane: 2024-04-11 06:48:43

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy