Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Łódź 52 Łódź (Łódź-Bałuty) Lipiec Reymontowskich 7


PNA placówki: 91-101
Miejscowość: Łódź (Łódź-Bałuty)
Ulica: Lipiec Reymontowskich 7
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Znajdź aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej w Łódź (Łódź-Bałuty) oraz informacje na temat dostępnych usług i cennika.

Wszystkie oferowane usługi Poczty Polskiej w mieście Łódź (Łódź-Bałuty)

Usługi, jakie może zaoferować klientowi punkt poczty w Łódź (Łódź-Bałuty) to między innymi wysyłka listów, przesyłek czy też paczek. Celem dowiedzenia się więcej odwiedź stronę poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Bałuty) standardowo pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że nie jest to regułą i Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) godziny otwarcia może posiadać inne każdego dnia. W celu weryfikacji harmonogramu pracy można skontaktować się z placówką telefonicznie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitorowanie paczek Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty)

Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) umożliwia śledzenie nadanej przesyłki. Chcąc sprawdzić aktualne miejsce pobytu paczki należy skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl. Warto dodać, że uzyskanie informacji na temat położenia przesyłki jest nieskomplikowane. Placówka, jaką jest Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) na bieżąco aktualizuje informacje dotyczące dostarczonych i wysłanych przesyłek. Z tego względu klienci Poczty Polskiej mogą uzyskać dostęp do informacji całodobowo online.


Liczba wyświetleń: 757

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 18:42:10

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy