Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Łódź 52 Łódź (Łódź-Bałuty) Romanowska 55 F


PNA placówki: 91-174
Miejscowość: Łódź (Łódź-Bałuty)
Ulica: Romanowska 55 F
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Szybko i sprawnie - usługi Poczty Polskiej w Łódź (Łódź-Bałuty). Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Wszystkie oferowane usługi Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty)

Dzięki placówce poczty mieszczącej się Łódź (Łódź-Bałuty) możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta Łódź (Łódź-Bałuty) daje gwarancje szybkiego dostarczenia poczty do odbiorcy. Usługi, jakie oferuje Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) nie ograniczają się jedynie dostarczania listów i paczek. Stacjonarnie w placówce można również opłacić rachunki, a także dokonać zakupu artykułów biurowych czy prezentów.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Bałuty)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Bałuty) są dostosowane do potrzeb klientów. W celu potwierdzenia aktualnych godzin otwarcia zaleca się kontakt z placówką. Standardowo w dni od poniedziałku do piątku Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) działa w takich samych godzinach. Wyjątek mogą stanowić dni przedświąteczne. Jeżeli Poczta Polska Łódź (Łódź-Bałuty) zmieni godziny otwarcia w konkretnym dniu, stosowna informacja zostanie opublikowana przez pracowników placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Celem wysłania paczki z punktu w Łódź (Łódź-Bałuty) należy najpierw odpowiednio ją zaadresować, umieszczając dane nadawcy oraz odbiorcy. Wszystkie przydatne informacje zostały umieszczone na stronie.

Przebyta droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl w odpowiedniej zakładce oddział poczty w mieście Łódź (Łódź-Bałuty) daje możliwość sprawdzenia przebytej przez przesyłkę drogi. Warto więc skorzystać z tej opcji i sprawdzić jak daleko jeszcze musi dotrzeć przesyłka, a także przewidywany czas jej dostarczenia. W tym celu należy wprowadzić otrzymany numer przesyłki i wyszukać go w systemie. Jeżeli nie pojawi się żaden wynik, powinno się zweryfikować poprawność wprowadzonego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 343

Ostatnio przeglądane: 2024-04-16 11:27:47

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy