Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Łódź 79 Łódź (Łódź-Widzew) Andrzeja Sacharowa 63


PNA placówki: 92-522
Miejscowość: Łódź (Łódź-Widzew)
Ulica: Andrzeja Sacharowa 63
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Łódź (Łódź-Widzew). Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Dostępne usługi Poczta Polska Łódź (Łódź-Widzew)

Poczta mieszcząca się w miejscowości Łódź (Łódź-Widzew) daje wiele możliwości, między innymi możliwość wysłania listów, paczek, a także przesyłek. Placówka poczty w mieście Łódź (Łódź-Widzew) jest gwarancją pewnego dostarczenia paczki do odbiorcy w idealnym stanie.

Poczta Polska Łódź (Łódź-Widzew) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Widzew) są stałe przez cały tydzień. Oznacza to, że placówka jest otwarta o tej samej porze od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że w niektóre dni świąteczne godziny otwarcia mogą się różnić. W takich przypadkach informacja o zmianie godzin otwarcia jest zwykle umieszczana na stronie internetowej placówki pocztowej lub wywieszana w widocznym miejscu w budynku poczty. Aktualnie obowiązujące w jednostce Poczta Polska Łódź (Łódź-Widzew) godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska istotne dane

Każda paczka może zostać wysłana dopiero po uzupełnieniu wymaganych danych nadawcy oraz odbiorcy. Jedną z istotnych rzeczy jest podanie kodów pocztowych, które można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl.

Nadanie przesyłki - niezbędne informacje

Aby wysłać paczkę, należy podać podstawowe dane do wysyłki takie jak adres nadawcy, adres odbiorcy oraz kody pocztowe. W ten sposób pracownicy poczty będą w stanie przekazywać paczkę między poszczególnymi sortowniami, aż dotrze do miejscowości adresata. Poszczególne etapy przekazywania paczki można śledzić dzięki usłudze emonitoring po wprowadzeniu numeru przesyłki. W obrocie krajowym system zwraca informacje na temat listów poleconych, paczek pocztowych, paczek 24, paczek 48, przesyłek Pocztex oraz przesyłek firmowych.


Liczba wyświetleń: 2300

Ostatnio przeglądane: 2024-05-25 06:26:12

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy