Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Łódź 79 Łódź (Łódź-Widzew) Juliusza Jurczyńskiego 30 A


PNA placówki: 92-307
Miejscowość: Łódź (Łódź-Widzew)
Ulica: Juliusza Jurczyńskiego 30 A
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Łódź (Łódź-Widzew). Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Łódź (Łódź-Widzew) – świadczone usługi

Poczta w miejscowości Łódź (Łódź-Widzew) oferuje klientowi usługi takie jak możliwość wysłania listów, paczek, czy też przesyłek. Placówka w mieście Łódź (Łódź-Widzew) gwarantuje nadawcy, że jego przesyłka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Łódź (Łódź-Widzew) Poczta Polska godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Łódź (Łódź-Widzew) są dość standardowe i nie różnią się znacząco od godzin otwarcia placówek pocztowych w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Łódź (Łódź-Widzew) jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, a w soboty od 8:00 do 14:00. Jednak należy pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia mogą ulec zmianie i poczta może być nieczynna lub działać w skróconym czasie pracy. Warto więc sprawdzić informacje o godzinach otwarcia poczty polskiej Łódź (Łódź-Widzew) przed wybraniem się tam, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane do wysyłki

Poczta umożliwia wysyłanie różnego rodzaju korespondencji. Trzeba uprzednio wypełnić wszystkie swoje dane. W przypadku gdy kod pocztowy jest nieznany, warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl.

Monitoring Poczta Polska Łódź (Łódź-Widzew)

Aby monitorować etapy przemieszczania się nadanej przesyłki, wystarczy skorzystać z narzędzi oferowanych przez oficjalną witrynę Poczty Polskiej. Po wprowadzeniu numeru przewozowego w przeznaczone do tego pole, system wyświetli ostatnie punkty pocztowe, w jakich znajdywała się paczka. Alternatywnie może ukazać się także sortownia przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek nadanych w mieście Łódź (Łódź-Widzew) jest więc proste i wygodne.


Liczba wyświetleń: 361

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 13:20:04

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy