Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Łódź 84 Łódź (Łódź-Górna) Rzgowska 214 A


PNA placówki: 93-315
Miejscowość: Łódź (Łódź-Górna)
Ulica: Rzgowska 214 A
Gmina: Łódź
Powiat: Łódź
Województwo: łódzkie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Łódź (Łódź-Górna). Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Dostępne usługi Poczta Polska Łódź (Łódź-Górna)

Poczta mieszcząca się w miejscowości Łódź (Łódź-Górna) daje wiele możliwości, między innymi możliwość wysłania listów, paczek, a także przesyłek. Placówka poczty w mieście Łódź (Łódź-Górna) jest gwarancją pewnego dostarczenia paczki do odbiorcy w idealnym stanie.

Poczta Polska Łódź (Łódź-Górna) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Łódź (Łódź-Górna) są stałe przez cały tydzień. Oznacza to, że placówka jest otwarta o tej samej porze od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że w niektóre dni świąteczne godziny otwarcia mogą się różnić. W takich przypadkach informacja o zmianie godzin otwarcia jest zwykle umieszczana na stronie internetowej placówki pocztowej lub wywieszana w widocznym miejscu w budynku poczty. Aktualnie obowiązujące w jednostce Poczta Polska Łódź (Łódź-Górna) godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane Poczta Polska

Nadawca przed wysłaniem paczki do adresata winien wcześniej dokładnie zaadresować paczkę swoimi danymi oraz osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku, którejś z danych paczka nie będzie mogła zostać wysłana.

Śledź swoją przesyłkę Poczta Polska Łódź (Łódź-Górna)

Chcąc wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się paczka, poczta w mieście Łódź (Łódź-Górna) daje możliwość jej monitoringu. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl istnieje opcja sprawdzenia położenia paczki w odpowiedniej zakładce. Po podaniu numeru przesyłki, system zwróci historię zdarzeń, które jej dotyczą. Gdy nie uda się uzyskać żadnych informacji, użytkownik powinien upewnić się, że przepisany ciąg znaków jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 748

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:40:19

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy