Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Mełno 228


PNA placówki: 86-330
Miejscowość: Mełno 228
Gmina: Gruta
Powiat: grudziądzki
Województwo: kujawsko-pomorskie

Szybko i sprawnie - usługi Poczty Polskiej w Mełno. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Wszystkie oferowane usługi Poczta Polska Mełno

Dzięki placówce poczty mieszczącej się Mełno możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta Mełno daje gwarancje szybkiego dostarczenia poczty do odbiorcy. Usługi, jakie oferuje Poczta Polska Mełno nie ograniczają się jedynie dostarczania listów i paczek. Stacjonarnie w placówce można również opłacić rachunki, a także dokonać zakupu artykułów biurowych czy prezentów.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Mełno

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Mełno są dostosowane do potrzeb klientów. W celu potwierdzenia aktualnych godzin otwarcia zaleca się kontakt z placówką. Standardowo w dni od poniedziałku do piątku Poczta Polska Mełno działa w takich samych godzinach. Wyjątek mogą stanowić dni przedświąteczne. Jeżeli Poczta Polska Mełno zmieni godziny otwarcia w konkretnym dniu, stosowna informacja zostanie opublikowana przez pracowników placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledź przesyłkę Poczta Polska Mełno

Dzięki internetowym usługom poczty polskiej istnieje możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Aby mieć pewność, gdzie aktualnie znajduje się przesyłka, można skorzystać z udostępnionej przez jednostkę Poczta Polska Mełno usługi śledzenia przesyłek online. Wymagane jest jedynie podanie numeru przewozowego i wybranie opcji wyszukaj w zakładce Śledź przesyłkę.


Liczba wyświetleń: 282

Ostatnio przeglądane: 2024-04-14 21:23:48

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy