Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Mielec 1 Szafera 6 A


PNA placówki: 39-303
Miejscowość: Mielec
Ulica: Szafera 6 A
Gmina: Mielec
Powiat: mielecki
Województwo: podkarpackie

Poczta Polska w Mielec - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Mielec.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Mielec

Za pomocą poczty Mielec można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Mielec zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Mielec

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Mielec są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Mielec pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Mielec

Chcesz nadać przesyłkę w Mielec bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Mielec. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

E-monitoring przesyłki Poczta Polska

Każdą przesyłkę nadaną na terenie kraju oraz za granicą można sprawdzić za pomocą usługi śledzenia paczki czemu każdy może dokładnie poznać położenie nadanej paczki lub listu. Śledzenie możliwe jest poprzez wprowadzenie kodu przewozowego, umożliwiającego jednoznaczną identyfikację przesyłki w systemie. W sytuacji, gdy informacje o paczce nie zostaną zwrócone przez system, warto upewnić się, że wprowadzony numer jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 330

Ostatnio przeglądane: 2024-05-27 21:38:56

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy