Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Mielęcin k. Wałcza Szkolna 8A


PNA placówki: 78-630
Miejscowość: Mielęcin
Ulica: Szkolna 8A
Gmina: Człopa
Powiat: wałecki
Województwo: zachodniopomorskie

Szybko i sprawnie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Mielęcin. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska w miejscowości Mielęcin

Placówka w mieście Mielęcin świadczy takie usługi jak doręczanie listów, przesyłek oraz paczek na terenie całej Polski, aby sprawdzić listę placówek pocztowych, wystarczy wejść na stronę poczta-polska.info.pl gdzie zostały zamieszczone wszystkie lokalizacje.

Godziny otwarcia poczty Mielęcin

Godziny otwarcia placówki dostosowane są do potrzeb klientów, w zależności od dni, godzinę te mogą się różnic od siebie, szczególnie w okresach świątecznych. Wiele z tych informacji można sprawdzić na stronie poczta-polska.info.pl. Aktualne dane na temat godzin otwarcia poczty w mieście Mielęcin pomogą sprawniej zrealizować formalności związane z nadawaniem paczek i listów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak wysłać paczkę Poczty Polskiej?

Jedną z najpopularniejszych metod nadawania przesyłek jest zrobienie tego w sposób tradycyjny w wybranej placówce Poczty Polskiej [miasto]. Wystarczy przygotować dokładny adres odbiorcy i uzupełnić dane na otrzymanej w okienku etykiecie. Po jej przyklejeniu należy już tylko wnieść konieczne opłaty.

Śledź paczkę Mielęcin

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz to sprawdzić przez usługi Poczty Polskiej w mieście Mielęcin. Wpisz numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, aby poznać aktualne położenie paczki. Trzeba pamiętać, że użytkownicy mogą tylko ustalić ostatni punkt pocztowy lub sortownię, gdzie paczka się pojawiła, nie mogą śledzić trasy na bieżąco. Trudniej jest też śledzić przesyłki zagraniczne, w takim przypadku trzeba skorzystać z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 241

Ostatnio przeglądane: 2024-04-16 00:13:17

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy