Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Mierzyn Dobra Szczecińska 10


PNA placówki: 72-003
Miejscowość: Dobra
Ulica: Szczecińska 10
Gmina: Dobra (Szczecińska)
Powiat: policki
Województwo: zachodniopomorskie

Znajdź najbliższą placówkę Poczty Polskiej w Dobra i skorzystaj z oferowanych usług. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Poczta Polska usługi na terenie miasta Dobra

Możliwość wysłania paczek, listów, a także przesyłek pocztowych, jaką oferuje punkt poczty Dobra jest niewątpliwie bardzo wygodną opcją dla wszystkich klientów. Sprawdź aktualne informacje o cenniku na stronie pocz-polska.info.pl

Poczta Polska Dobra godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Dobra są zazwyczaj niezmienne od poniedziałku do piątku. Oznacza to, że placówka jest otwarta w podobnym czasie od poniedziałku do piątku, umożliwiając klientom realizację swoich potrzeb w dogodnym dla nich czasie. Natomiast w soboty godziny otwarcia Poczty Polskiej Dobra mogą ulec zmianie. Warto więc sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą na poczcie w mieście Dobra. W niektórych przypadkach Poczta Polska Dobra może być zamknięta w soboty, zwłaszcza w okresie świątecznym. W takim przypadku warto skontaktować się z placówką telefonicznie lub sprawdzić informacje na stronie internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Usługi elektroniczne Poczta Polska

Jeśli chcesz nadać paczkę w mieście Dobra bez wychodzenia z domu, elektroniczne usługi Poczty Polskiej są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Korzystając z eNadawcy, możesz wysłać paczkę bez potrzeby odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je na paczkę, a następnie przekaż paczkę kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Dobra. Dzięki eMonitoringowi, możesz śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Śledzenie paczki Poczta Polska

Przy pomocy strony internetowej poczta-polska.info.pl, punkt poczty w mieście Dobra daje możliwość sprawdzenia, na którym etapie trasy do odbiorcy znajduje się nadana paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jest to możliwe po wprowadzeniu numeru przesyłki. System zwróci wszystkie dostępne informacje na jej temat, takie jak przekazywanie paczki między różnymi sortowniami czy czas doręczenia.


Liczba wyświetleń: 325

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 19:20:55

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy