Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Mierzyn Dołuje Daniela 7


PNA placówki: 72-002
Miejscowość: Dołuje
Ulica: Daniela 7
Gmina: Dobra (Szczecińska)
Powiat: policki
Województwo: zachodniopomorskie

Bezproblemowo wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Dołuje. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Świadczone usługi Poczta Polska Dołuje

Poczta Polska punkt Dołuje udostępnia klientowi szereg możliwości dotyczących wysyłek paczek, przesyłek, bądź listów. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl. Dodatkowo stacjonarnie w placówce można opłacić rachunki, a także dokonać przelewu pocztowego. Poza tymi tradycyjnymi usługami Poczta Polska Dołuje umożliwia odwiedzającym placówkę klientom na zakup wielu artykułów.

Poczta Polska Dołuje godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Dołuje zwykle pozostają niezmienne w dni od poniedziałku do piątku. Harmonogram pracy Poczty Polskiej w miejscowości Dołuje we wszystkie dni robocze. Warto pamiętać, że Poczta Polska Dołuje godziny otwarcia może zmienić na jeden lub kilka dni. Takie wyjątkowe sytuacje zdarzają się najczęściej przed świętami.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Dołuje dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Dołuje potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Dołuje znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Kontrola przesyłki Poczta Polska

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl poczta w mieście Dołuje umożliwia klientowi możliwość sprawdzenia aktualnej lokalizacji swojej paczki. Ma więc możliwość kontrolowania ilości pozostałej drogi do odbiorcy. Pozwala to określić planowany czas doręczenia, co jest szczególnie ważne dla osób prowadzących działalność związaną z handlem przez Internet.


Liczba wyświetleń: 932

Ostatnio przeglądane: 2024-04-19 14:35:36

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy