Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Mieszkowice Dworcowa 6


PNA placówki: 74-507
Miejscowość: Mieszkowice
Ulica: Dworcowa 6
Gmina: Mieszkowice
Powiat: gryfiński
Województwo: zachodniopomorskie

Poczta Polska w Mieszkowice. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Mieszkowice usługi

W budynku poczty Mieszkowice możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Mieszkowice zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Mieszkowice, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Mieszkowice obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Mieszkowice godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Mieszkowice możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Mieszkowice są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Przed wysłaniem paczki klient powinien wypełnić ją odpowiednimi danymi osobowymi swoimi oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie paczek Poczta Polska

Poczta Polska umożliwia śledzenie paczek, co pozwala klientom na bieżące monitorowanie położenia swojej przesyłki. Warto pamiętać, że udostępnione informacje będą składały się z listy odwiedzonych przez paczkę sortowni oraz wszystkie pozostałe zdarzenia. Nie jest możliwe śledzenie paczki w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 293

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 14:46:52

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy