Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Mikołów 1 Żwirki i Wigury 11


PNA placówki: 43-190
Miejscowość: Mikołów
Ulica: Żwirki i Wigury 11
Gmina: Mikołów
Powiat: mikołowski
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Mikołów. Godziny otwarcia placówki w Mikołów i dane adresowe.

Poczta Polska Mikołów usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Mikołów uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Mikołów zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Mikołów Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Mikołów działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Mikołów godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane Poczta Polska

Nadawca przed wysłaniem paczki do adresata winien wcześniej dokładnie zaadresować paczkę swoimi danymi oraz osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku, którejś z danych paczka nie będzie mogła zostać wysłana.

Droga przesyłki Poczta Polska

Jedną z opcji, jakie dostajemy od poczty w mieście Mikołów jest możliwość sprawdzenia drogi przesyłki poprzez stronę poczta-polska.info.pl. Dzięki czemu wiemy, kiedy oraz gdzie znajdowała się nasza paczka w drodze do odbiorcy. Istnieje możliwość śledzenia nie tylko przesyłek krajowych, ale też zagranicznych. Paczki nadane poza granice Polski będą jednak śledzone w ograniczonym zakresie.


Liczba wyświetleń: 2855

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 23:12:28

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy