Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Milicz Adama Mickiewicza 1


PNA placówki: 56-302
Miejscowość: Milicz
Ulica: Adama Mickiewicza 1
Gmina: Milicz
Powiat: milicki
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska w Milicz. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Milicz usługi

W budynku poczty Milicz możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Milicz zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Milicz, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Milicz obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Milicz godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Milicz możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Milicz są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak zaadresować list?

Aby zaadresować kopertę, potrzebne będzie wprowadzenie danych nadawcy oraz odbiorcy. Dane odbiorcy umieszcza się w prawym dolnym rogu listu, a nadawcy w lewym górnym rogu. Dane adresowe składają się z imienia i nazwiska, ulicy wraz z numerem mieszkania, kodu pocztowego i miejscowości. Sprawdź, jaki kod pocztowy występuje pod wskazanym adresem na poczta-polska.info.pl.

Droga przesyłki Poczta Polska

Jedną z opcji, jakie dostajemy od poczty w mieście Milicz jest możliwość sprawdzenia drogi przesyłki poprzez stronę poczta-polska.info.pl. Dzięki czemu wiemy, kiedy oraz gdzie znajdowała się nasza paczka w drodze do odbiorcy. Istnieje możliwość śledzenia nie tylko przesyłek krajowych, ale też zagranicznych. Paczki nadane poza granice Polski będą jednak śledzone w ograniczonym zakresie.


Liczba wyświetleń: 293

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:38:35

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy