Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Mińsk Mazowiecki 1 Warszawska 149


PNA placówki: 05-300
Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
Ulica: Warszawska 149
Gmina: Mińsk Mazowiecki
Powiat: miński
Województwo: mazowieckie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Mińsk Mazowiecki? Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Mińsk Mazowiecki

Usługi, z jakich możemy skorzystać w punkcie poczty Mińsk Mazowiecki to między innymi możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. W celu znalezienia więcej informacji warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Mińsk Mazowiecki godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Mińsk Mazowiecki są podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Mińsk Mazowiecki działa od poniedziałku do piątku od rana do godzin wieczornych. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Mińsk Mazowiecki zostały dostosowane tak aby każdy klient mógł zrealizować formalności w dowolnym czasie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska Mińsk Mazowiecki

Chcąc nadać paczkę klient potrzebuje znać wszystkie dane niezbędne do nadania przesyłki. Jedną z tych danych jest kod pocztowy, który możliwy jest do odnalezienia na stronie internetowej poczta-polska.info.pl. W przypadku wysyłki listu potrzebne będą również dane dotyczące formatu koperty, takie jak wymiary i grubość. Nie trzeba mierzyć tego samodzielnie w domu. Zatrudnieni w Poczta Polska Mińsk Mazowiecki specjaliści sprawdzają rozmiary listu czy paczki oraz proponują odpowiednią ilość znaczków.

Poczta Polska sprawdź swoją paczkę

Każda z nadanych paczek ma możliwość sprawdzenia, jaką drogę już przebyła. Opcja udostępniona przez placówkę poczty w Mińsk Mazowiecki dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl. Użytkownicy mogą wprowadzić numer przesyłki otrzymany wraz z potwierdzeniem nadania, by wyświetlić pełną historię zdarzeń.


Liczba wyświetleń: 343

Ostatnio przeglądane: 2024-04-21 15:02:44

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy