Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Mosina Kolejowa 1


PNA placówki: 62-050
Miejscowość: Mosina
Ulica: Kolejowa 1
Gmina: Mosina
Powiat: poznański
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Mosina. Godziny otwarcia placówki w Mosina i dane adresowe.

Poczta Polska Mosina usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Mosina uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Mosina zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Mosina Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Mosina działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Mosina godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Mosina

Chcesz nadać przesyłkę w Mosina bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Mosina. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Śledzenie paczek Mosina

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Mosina jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 631

Ostatnio przeglądane: 2024-06-14 08:55:03

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy