Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Borzymy 23


PNA placówki: 19-314
Miejscowość: Borzymy 23
Gmina: Kalinowo
Powiat: ełcki
Województwo: warmińsko-mazurskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Borzymy | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Borzymy

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Borzymy oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Borzymy zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Borzymy godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Borzymy są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Borzymy jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane Poczta Polska

Nadawca przed wysłaniem paczki do adresata winien wcześniej dokładnie zaadresować paczkę swoimi danymi oraz osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku, którejś z danych paczka nie będzie mogła zostać wysłana.

Kontrola przesyłki Poczta Polska

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl poczta w mieście Borzymy umożliwia klientowi możliwość sprawdzenia aktualnej lokalizacji swojej paczki. Ma więc możliwość kontrolowania ilości pozostałej drogi do odbiorcy. Pozwala to określić planowany czas doręczenia, co jest szczególnie ważne dla osób prowadzących działalność związaną z handlem przez Internet.


Liczba wyświetleń: 262

Ostatnio przeglądane: 2024-04-16 21:37:08

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy