Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Mszana Dolna Maksymiliana Marii Kolbego 3


PNA placówki: 34-730
Miejscowość: Mszana Dolna
Ulica: Maksymiliana Marii Kolbego 3
Gmina: Mszana Dolna
Powiat: limanowski
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Mszana Dolna. Godziny otwarcia placówki w Mszana Dolna i dane adresowe.

Poczta Polska Mszana Dolna usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Mszana Dolna uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Mszana Dolna zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Mszana Dolna Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Mszana Dolna działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Mszana Dolna godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane do wysyłki

W celu nadania przesyłki z oddziału Poczty Polskiej Mszana Dolnapotrzebne będą niezbędne dane do wysyłki. Bez określenia dokładnego adresu list czy paczka nie będzie mógł dotrzeć do adresata i nastąpi zwrot do nadawcy. Informacje takie jak kod pocztowy znajdziesz w serwisie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Mszana Dolna – sprawdź swoją paczkę

Poczta na terenie miasta Mszana Dolna umożliwia sprawdzenie, gdzie aktualnie znajduje się nasza paczka. Informacje można uzyskać za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Wpisując numer nadany przez pocztę w mieście Mszana Dolna paczce, wyświetlone zostaną informacje o jej aktualnym położeniu. Jeśli wystąpią jakieś pytania lub wątpliwości, można skontaktować się z jednostką, jaką jest Poczta Polska Mszana Dolna.


Liczba wyświetleń: 1154

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 18:17:22

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy