Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Nakło nad Notecią 1 Kazimierza Wielkiego 16


PNA placówki: 89-104
Miejscowość: Nakło nad Notecią
Ulica: Kazimierza Wielkiego 16
Gmina: Nakło nad Notecią
Powiat: nakielski
Województwo: kujawsko-pomorskie

Poczta Polska w Nakło nad Notecią. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Nakło nad Notecią usługi

W budynku poczty Nakło nad Notecią możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Nakło nad Notecią zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Nakło nad Notecią, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Nakło nad Notecią obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Nakło nad Notecią godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Nakło nad Notecią możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Nakło nad Notecią są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Nakło nad Notecią

Chcesz nadać przesyłkę w Nakło nad Notecią bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Nakło nad Notecią. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Śledzenie paczek Nakło nad Notecią

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Nakło nad Notecią jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 248

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 08:18:03

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy