Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Namysłów Pocztowa 13


PNA placówki: 46-100
Miejscowość: Namysłów
Ulica: Pocztowa 13
Gmina: Namysłów
Powiat: namysłowski
Województwo: opolskie

Poczta Polska w Namysłów. Godziny otwarcia placówki w Namysłów i dane adresowe.

Poczta Polska Namysłów usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Namysłów uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Namysłów zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Namysłów Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Namysłów działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Namysłów godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę pocztową?

Osoby zainteresowanie nadaniem paczki do 10 kilogramów w miejscowości [miasto] mogą skorzystać z usług dowolnie wybranej placówki poczty. Do nadania przesyłki konieczne będzie jej poprawne zaadresowanie, a także wniesienie stosownej opłaty. Aktualny koszt nadania paczki można sprawdzić w cenniku poczty polskiej. Trzeba również pamiętać, że maksymalna suma wymiarów paczki nie może przekroczyć 300 cm.

Monitorowanie paczek Poczta Polska Namysłowie

Poczta Polska Namysłowie umożliwia śledzenie nadanej przesyłki. Chcąc sprawdzić aktualne miejsce pobytu paczki należy skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl. Warto dodać, że uzyskanie informacji na temat położenia przesyłki jest nieskomplikowane. Placówka, jaką jest Poczta Polska Namysłów na bieżąco aktualizuje informacje dotyczące dostarczonych i wysłanych przesyłek. Z tego względu klienci Poczty Polskiej mogą uzyskać dostęp do informacji całodobowo online.


Liczba wyświetleń: 669

Ostatnio przeglądane: 2024-05-28 08:31:29

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy