Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Namysłów Świerczów Opolska 9


PNA placówki: 46-100
Miejscowość: Świerczów
Ulica: Opolska 9
Gmina: Świerczów
Powiat: namysłowski
Województwo: opolskie

Poczta Polska w Świerczów. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Świerczów usługi

W budynku poczty Świerczów możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Świerczów zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Świerczów, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Świerczów obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Świerczów godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Świerczów możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Świerczów są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska Świerczów

W celu wysłania listu, paczki bądź przesyłki klient będzie potrzebował znać dane adresowe swoje oraz odbiorcy. Dokładny kod pocztowy nie musi być znany nadawcy, ponieważ dostępny jest on na stronie poczta-polska.info.pl. Brak podania tych kluczowych danych będzie skutkować zwróceniem paczki do nadawcy.

Gdzie jest moja paczka?

Aby dowiedzieć się, gdzie aktualnie znajduje się nadana przesyłka, wystarczy skorzystać z systemu opracowanego przez pocztę polską. Wprowadzając numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu, użytkownik otrzyma wszelkie informacje na temat zdarzeń dotyczących nadanej paczki. W ten sposób możliwym będzie również ustalenie, czy paczka dotarła już do odbiorcy.


Liczba wyświetleń: 935

Ostatnio przeglądane: 2024-07-22 02:44:47

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy