Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Niedzbórz 55


PNA placówki: 06-458
Miejscowość: Niedzbórz 55
Gmina: Strzegowo
Powiat: mławski
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Niedzbórz - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Niedzbórz Poczta Polska wszystkie dostępne usługi

Klient skorzystać może z usług takich jak wysłanie listów, paczek, a także przesyłek na poczcie w punkcie w miejscowości Niedzbórz. Każda niezbędna informacja dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Niedzbórz godziny otwarcia

Poczta Polska Niedzbórz działa w podobnych godzinach od poniedziałku do piątku. Natomiast godziny otwarcia Poczty Polskiej Niedzbórz w soboty mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Z tego względu kontakt bezpośrednio z placówką pocztową Niedzbórz może okazać się pomocny. Warto pamiętać, że Poczta Polska Niedzbórz godziny otwarcia może aktualizować i dostosowywać do potrzeb klientów korzystających z usług.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Klient powinien znać wszystkie niezbędne dane jakie potrzebne są, aby paczka została nadana. Jeśli nie pamięta się kodu pocztowego, wystarczy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i sprawdzić wszystkie potrzebne kody.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Niedzbórz

Poczta Polska w miejscowości Niedzbórz daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Niedzbórz za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 206

Ostatnio przeglądane: 2024-04-12 16:14:48

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy