Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Niedźwiedź 20


PNA placówki: 63-502
Miejscowość: Niedźwiedź 20
Gmina: Ostrzeszów
Powiat: ostrzeszowski
Województwo: wielkopolskie

Znajdź najbliższą placówkę Poczty Polskiej w Niedźwiedź i skorzystaj z oferowanych usług. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Poczta Polska Niedźwiedź

Placówka Pocztowa lokalnie umożliwia wszystkim zainteresowanym nadawanie paczek, listów, przesyłek oraz ich odbiór. Poczta posiada również w ofercie dostarczanie paczek przez kuriera.

Godziny otwarcia placówki

Placówki pocztowe posiadają zróżnicowane godziny otwarcia w zależności od potrzeb klientów, aby jak największa ich ilość mogła szybko i komfortowo skorzystać z usług pocztowych. Warto sprawdzić godziny otwarcia placówki przed wizytą, ponieważ mogą się różnić w takich sytuacjach jak np. święta.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane do wysyłki

Dane osobowe są niezbędne do nadania jakiejkolwiek paczki. Klient nie musi pamiętać kodów pocztowych , ponieważ są one dostępne na stronie poczta-polska.info.pl

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Niedźwiedź

Poczta na terenie miasta Niedźwiedź daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Niedźwiedź, umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 267

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:38:42

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy