Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Nowa Dęba Rzeszowska 3


PNA placówki: 39-460
Miejscowość: Nowa Dęba
Ulica: Rzeszowska 3
Gmina: Nowa Dęba
Powiat: tarnobrzeski
Województwo: podkarpackie

W Nowa Dęba znajdziesz wiele placówek Poczty Polskiej. Sprawdź aktualne godziny otwarcia, dane adresowe i cennik.

Poczta Polska Nowa Dęba – usługi

Dzięki punktowi poczty w mieście Nowa Dęba klient ma możliwość nadania listu, paczki, bądź nawet przesyłki pocztowej. W celu uzyskania dodatkowych informacji o cenniku danych usług, warto sprawdzić stronę poczta-polska.info.pl. Dodatkowo Poczta Polska Nowa Dęba oferuje swoim klientom możliwość zakupu artykułów papierniczych, a także pocztówek czy innych pamiątek.

Poczta Polska Nowa Dęba godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Nowa Dęba najczęściej pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Oznacza to, że placówka jest otwarta w tych samych godzinach przez cały tydzień roboczy, co umożliwia klientom realizację swoich spraw w dogodnym dla nich czasie. W soboty natomiast godziny otwarcia mogą ulec zmianie i być krótsze niż w pozostałe dni tygodnia. Dlatego też, planując wizytę w Poczcie Polskiej Nowa Dęba w sobotę, warto sprawdzić aktualny harmonogram pracy.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak wysłać paczkę Poczty Polskiej?

Jedną z najpopularniejszych metod nadawania przesyłek jest zrobienie tego w sposób tradycyjny w wybranej placówce Poczty Polskiej [miasto]. Wystarczy przygotować dokładny adres odbiorcy i uzupełnić dane na otrzymanej w okienku etykiecie. Po jej przyklejeniu należy już tylko wnieść konieczne opłaty.

Kontrola przebytej drogi Poczta Polska

Poczta Polska Nowa Dęba umożliwia klientowi monitorowanie przebiegu drogi wysłanej przesyłki. Dzięki temu wie gdzie i kiedy jego paczka została przekazana dalej między sortowniami. Opcja monitoringu przesyłki dostępna na stronie poczta-polska.info.pl to również źródło informacji o tym, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Warto pamiętać, że system gromadzi więcej danych o przesyłkach krajowych niż zagranicznych.


Liczba wyświetleń: 230

Ostatnio przeglądane: 2024-05-16 14:59:39

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy