Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Nowa Sól 1 Lubięcin 80


PNA placówki: 67-108
Miejscowość: Lubięcin 80
Gmina: Nowa Sól
Powiat: nowosolski
Województwo: lubuskie

Poczta Polska Lubięcin – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Lubięcin

Usługi Poczty Polskiej w mieście Lubięcin

Poczta Polska w mieście Lubięcin jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Lubięcin stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Lubięcin to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Lubięcin jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Lubięcin godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Lubięcin działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Lubięcin mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Lubięcin, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Lubięcin

Chcesz nadać przesyłkę w Lubięcin bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Lubięcin. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Poczta Polska sprawdź swoją paczkę

Każda z nadanych paczek ma możliwość sprawdzenia, jaką drogę już przebyła. Opcja udostępniona przez placówkę poczty w Lubięcin dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl. Użytkownicy mogą wprowadzić numer przesyłki otrzymany wraz z potwierdzeniem nadania, by wyświetlić pełną historię zdarzeń.


Liczba wyświetleń: 341

Ostatnio przeglądane: 2024-04-19 19:15:12

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy