Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Nowogard 1 Warszawska 14/69


PNA placówki: 72-203
Miejscowość: Nowogard
Ulica: Warszawska 14/69
Gmina: Nowogard
Powiat: goleniowski
Województwo: zachodniopomorskie

Poczta Polska Nowogard – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Nowogard

Usługi Poczty Polskiej w mieście Nowogard

Poczta Polska w mieście Nowogard jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Nowogard stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Nowogard to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Nowogard jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Nowogard godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Nowogard działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Nowogard mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Nowogard, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane nadawcy i adresata Poczta Polska

Niezbędne jest, aby przed nadaniem listu czy paczki uzupełnić je o odpowiednie dane wysyłkowe. Kody pocztowe zostały zapisane dla wygody klientów na stronie poczta-polska.info.pl. Trzeba będzie również ponieść odpowiednią opłatę zgodną z udostępnionym cennikiem usług.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Nowogard

Poczta Polska w miejscowości Nowogard daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Nowogard za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 456

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:39:57

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy