Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Nowy Dwór Gdański Dworcowa 14


PNA placówki: 82-100
Miejscowość: Nowy Dwór Gdański
Ulica: Dworcowa 14
Gmina: Nowy Dwór Gdański
Powiat: nowodworski
Województwo: pomorskie

Poczta Polska w Nowy Dwór Gdański - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Nowy Dwór Gdański Poczta Polska wszystkie dostępne usługi

Klient skorzystać może z usług takich jak wysłanie listów, paczek, a także przesyłek na poczcie w punkcie w miejscowości Nowy Dwór Gdański. Każda niezbędna informacja dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Nowy Dwór Gdański godziny otwarcia

Poczta Polska Nowy Dwór Gdański działa w podobnych godzinach od poniedziałku do piątku. Natomiast godziny otwarcia Poczty Polskiej Nowy Dwór Gdański w soboty mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Z tego względu kontakt bezpośrednio z placówką pocztową Nowy Dwór Gdański może okazać się pomocny. Warto pamiętać, że Poczta Polska Nowy Dwór Gdański godziny otwarcia może aktualizować i dostosowywać do potrzeb klientów korzystających z usług.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Przed wysłaniem paczki klient powinien wypełnić ją odpowiednimi danymi osobowymi swoimi oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Nowy Dwór Gdański

Poczta na terenie miasta Nowy Dwór Gdański daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Nowym Dworze Gdańskim, umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 1331

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 15:08:19

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy