Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Nowy Dwór Gdański Ernesta Wejhera 3


PNA placówki: 82-101
Miejscowość: Nowy Dwór Gdański
Ulica: Ernesta Wejhera 3
Gmina: Nowy Dwór Gdański
Powiat: nowodworski
Województwo: pomorskie

Poczta Polska w Nowy Dwór Gdański - aktualne godziny otwarcia placówki oraz dane adresowe. Skorzystaj z oferty usług Poczty Polskiej w Nowy Dwór Gdański.

Poczta Polska Nowy Dwór Gdański dostępne usługi

Placówka Pocztowa Nowy Dwór Gdański oferuje możliwość wysyłki listów, paczek czy też przesyłek. Poczta Polska zapewnia ekspresową wysyłkę i dostarczenie paczki bez naruszenia przesyłanych przedmiotów.

Godziny otwarcia Poczta Nowy Dwór Gdański

Poczta Nowy Dwór Gdański to miejsce, w którym można załatwić wiele spraw związanych z pocztą, takich jak nadawanie i odbieranie przesyłek, opłacanie rachunków czy rejestracja przesyłek kurierskich. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Nowy Dwór Gdański są dostosowane do potrzeb klientów, ale warto pamiętać, że mogą one różnić się w zależności od dnia tygodnia oraz świąt. Dlatego też zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką, aby uzyskać aktualne informacje na temat godzin otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać przesyłkę w mieście Nowy Dwór Gdański?

W celu nadania przesyłki na terenie miasta Nowy Dwór Gdański można skorzystać z trzech różnych metod:

  • elektroniczny nadawca Poczty Polskiej,
  • wysyłka w Żabce,
  • metoda tradycyjna.

Aby nadać paczkę metodą tradycyjną, trzeba przygotować adres punktu odbioru i umieścić go na paczce. Następnie należy udać się do najbliższej placówki pocztowej w miejscowości Nowy Dwór Gdański i dopełnić wszelkich formalności przy wyznaczonym okienku. Koniecznym będzie poniesienie opłaty zależnej od rozmiaru paczki.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Nowy Dwór Gdański

Każda paczka lub przesyłka nadana z placówki poczty w mieście Nowy Dwór Gdański może być śledzona. Poczta Polska umożliwia monitoring paczek przekazywanych między sortowniami. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl odbiorca ma możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się jego paczka. Udostępnione przez Pocztę Polską śledzenie paczek jest szczególnie istotne dla osób odbierających pakunek w placówce poczty Nowy Dwór Gdański.


Liczba wyświetleń: 310

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:38:50

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy