Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Nowy Dwór Mazowiecki 1 Pomiechówek Modlińska 5


PNA placówki: 05-180
Miejscowość: Pomiechówek
Ulica: Modlińska 5
Gmina: Pomiechówek
Powiat: nowodworski
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska Pomiechówek – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Pomiechówek

Usługi Poczty Polskiej w mieście Pomiechówek

Poczta Polska w mieście Pomiechówek jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Pomiechówek stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Pomiechówek to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Pomiechówek jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Pomiechówek godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Pomiechówek działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Pomiechówek mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Pomiechówek, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska niezbędne dane do wysyłki

Wysyłając paczkę, pamiętaj o tym, żeby znać dane do wysyłki swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe znajdziesz na stronie poczta-polska.info.pl

Monitorowanie paczek Poczta Polska Pomiechówek

Poczta Polska Pomiechówek umożliwia śledzenie nadanej przesyłki. Chcąc sprawdzić aktualne miejsce pobytu paczki należy skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl. Warto dodać, że uzyskanie informacji na temat położenia przesyłki jest nieskomplikowane. Placówka, jaką jest Poczta Polska Pomiechówek na bieżąco aktualizuje informacje dotyczące dostarczonych i wysłanych przesyłek. Z tego względu klienci Poczty Polskiej mogą uzyskać dostęp do informacji całodobowo online.


Liczba wyświetleń: 487

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 18:03:55

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy