Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Nowy Sącz Węgierska 170/45


PNA placówki: 33-302
Miejscowość: Nowy Sącz
Ulica: Węgierska 170/45
Gmina: Nowy Sącz
Powiat: Nowy Sącz
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Nowy Sącz - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Nowy Sącz.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Nowy Sącz

Za pomocą poczty Nowy Sącz można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Nowy Sącz zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Nowy Sącz

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Nowy Sącz są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Nowy Sącz pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane do wysyłki

Przed wcześniejszym wysłaniem paczki, konieczne jest wypełnienie formularza z danymi swoimi oraz adresata. Niezbędne są również kody pocztowe, które znajdziemy na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska śledź swoją paczkę

Dzięki umożliwieniu śledzenia swojej paczki przez placówkę w mieście Nowy Sącz można sprawdzić gdzie dokładnie ostatnio przebywała nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl. System poczty polskiej gromadzi informacje o wszystkich zdarzeniach dotyczących nadanej paczki. Istnieje również możliwość potwierdzenia, że przesyłka została już odebrana pod wskazanym adresem. Poczta polska zastrzega sobie jednak, że dane mają charakter poglądowy i nie stanowią podstawy do roszczeń wobec spółki.


Liczba wyświetleń: 474

Ostatnio przeglądane: 2024-06-15 22:21:40

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy