Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Nowy Sącz 1 Bogusławy Agaty Konstanty 27 A


PNA placówki: 33-304
Miejscowość: Nowy Sącz
Ulica: Bogusławy Agaty Konstanty 27 A
Gmina: Nowy Sącz
Powiat: Nowy Sącz
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Nowy Sącz - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Nowy Sącz.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Nowy Sącz

Za pomocą poczty Nowy Sącz można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Nowy Sącz zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Nowy Sącz

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Nowy Sącz są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Nowy Sącz pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Usługi elektroniczne Poczta Polska

Jeśli chcesz nadać paczkę w mieście Nowy Sącz bez wychodzenia z domu, elektroniczne usługi Poczty Polskiej są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Korzystając z eNadawcy, możesz wysłać paczkę bez potrzeby odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je na paczkę, a następnie przekaż paczkę kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Nowy Sącz. Dzięki eMonitoringowi, możesz śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Śledź swoją przesyłkę Poczta Polska Nowy Sącz

Chcąc wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się paczka, poczta w mieście Nowy Sącz daje możliwość jej monitoringu. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl istnieje opcja sprawdzenia położenia paczki w odpowiedniej zakładce. Po podaniu numeru przesyłki, system zwróci historię zdarzeń, które jej dotyczą. Gdy nie uda się uzyskać żadnych informacji, użytkownik powinien upewnić się, że przepisany ciąg znaków jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 882

Ostatnio przeglądane: 2024-03-03 12:15:37

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy