Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Brulino-Koski Brulino-Piwki (Brulino-Koski) 18


PNA placówki: 18-221
Miejscowość: Brulino-Piwki (Brulino-Koski) 18
Gmina: Czyżew
Powiat: wysokomazowiecki
Województwo: podlaskie

Poczta Polska w Brulino-Piwki (Brulino-Koski) to miejsce, gdzie możesz wysyłać i odbierać przesyłki. Sprawdź godziny otwarcia i informacje na temat usług.

Usługi oferowane przez Pocztę Polską Brulino-Piwki (Brulino-Koski)

Dzięki usługom w punkcie poczty Brulino-Piwki (Brulino-Koski) klienci mają możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. Więcej informacji dostępnych jest na stronie. Dodatkowo na poczcie można zrobić potrzebne zakupy, a także opłacić rachunki za prąd.

Poczta Polska Brulino-Piwki (Brulino-Koski) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Brulino-Piwki (Brulino-Koski) są ustalane indywidualnie, aby spełnić potrzeby klientów. Najczęściej są one tożsame od poniedziałku do piątku. Poczta Polska Brulino-Piwki (Brulino-Koski) godziny otwarcia dostosowuje do lokalnych potrzeb. Z tego względu mogą się one różnić w zależności od miasta lub miejscowości. Aby uzyskać dokładne informacje o godzinach otwarcia poczty w mieście Brulino-Piwki (Brulino-Koski), zaleca się skontaktowanie się z placówką pocztową lub sprawdzenie informacji na stronie internetowej poczta-polska.info.pl.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane nadawcy i adresata Poczta Polska

Niezbędne jest, aby przed nadaniem listu czy paczki uzupełnić je o odpowiednie dane wysyłkowe. Kody pocztowe zostały zapisane dla wygody klientów na stronie poczta-polska.info.pl. Trzeba będzie również ponieść odpowiednią opłatę zgodną z udostępnionym cennikiem usług.

Nadanie przesyłki - niezbędne informacje

Aby wysłać paczkę, należy podać podstawowe dane do wysyłki takie jak adres nadawcy, adres odbiorcy oraz kody pocztowe. W ten sposób pracownicy poczty będą w stanie przekazywać paczkę między poszczególnymi sortowniami, aż dotrze do miejscowości adresata. Poszczególne etapy przekazywania paczki można śledzić dzięki usłudze emonitoring po wprowadzeniu numeru przesyłki. W obrocie krajowym system zwraca informacje na temat listów poleconych, paczek pocztowych, paczek 24, paczek 48, przesyłek Pocztex oraz przesyłek firmowych.


Liczba wyświetleń: 271

Ostatnio przeglądane: 2024-06-15 04:27:30

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy