Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Nowy Targ os. Niwa 50 C


PNA placówki: 34-401
Miejscowość: Nowy Targ
Ulica: os. Niwa 50 C
Gmina: Nowy Targ
Powiat: nowotarski
Województwo: małopolskie

Bezproblemowo wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Nowy Targ. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Świadczone usługi Poczta Polska Nowy Targ

Poczta Polska punkt Nowy Targ udostępnia klientowi szereg możliwości dotyczących wysyłek paczek, przesyłek, bądź listów. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl. Dodatkowo stacjonarnie w placówce można opłacić rachunki, a także dokonać przelewu pocztowego. Poza tymi tradycyjnymi usługami Poczta Polska Nowy Targ umożliwia odwiedzającym placówkę klientom na zakup wielu artykułów.

Poczta Polska Nowy Targ godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Nowy Targ zwykle pozostają niezmienne w dni od poniedziałku do piątku. Harmonogram pracy Poczty Polskiej w miejscowości Nowy Targ we wszystkie dni robocze. Warto pamiętać, że Poczta Polska Nowy Targ godziny otwarcia może zmienić na jeden lub kilka dni. Takie wyjątkowe sytuacje zdarzają się najczęściej przed świętami.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Nowy Targ

Poczta na terenie miasta Nowy Targ daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Nowy Targ, umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 81

Ostatnio przeglądane: 2023-03-25 17:48:35

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy